Kategórie
Výrobcovia / značky

Hľadáme nového kolegu/kolegyňu.

STRÁNKA JE NEPLATNÁ, INZERÁT JE NEAKTUÁLNY.

Rozširujeme náš tím.

Hľadáme šikovného odborného predajcu/odbornú predajkyňu do našej kamennej predajne rybárskych potrieb (na Záporožskej ulici v Bratislave), ktorý/á bude mať na starosti aj administráciu nášho webshopu.

Náplň práce:
- predaj rybárskych potrieb, poradenstvo v oblasti rybárčenia
- komunikácia so zákazníkmi
- objednávanie a príjem tovaru
- aktualizácia webshopu, spracovanie objednávok

- udržiavanie predajne

Požiadavky:

- komunikatívnosť
- samostatnosť a zodpovednosť

- schopnosť učiť sa (máme široký sortiment, ktorý musí odborný predajca ovládať)
- zručnosť pri práci s PC
- skúsenosti s administráciu webshopu výhodou
- skúsenosti s predajom v kamennej predajni výhodou
- znalosť cudzieho jazyka výhodou
- skúsenosti s rybárstvom výhodou

Viac informácií poskytne:

Vladimír Babčák
Tel.: 0911 726 990
E-mail: obchod@blyskac.sk